1. Asiye Arslan

  Hyundai i20 aracınızı kiraladım bir ay ve çok memnun kaldım teşekkür ederim. Alırken ve teslim ederken yardımcı olmanız ayrıca çok hoş bir davranış ve oldukça önemli hizmet alan kişiler adına. Covid19 salgını döneminde aracı teslim alırken hijyenik ve temizdi. Fiyatlarınız da oldukça uygun rent a car hizmeti için olması gerektiği kadar. Eco rent a car çalışanlarına ilgilerinden dolayı tşk ederiz. İyi kazançlarınız olmasını diler. Çevremizdeki tanıdıklarımıza şirketinizi tavsiye edeceğimizi söylemek isteriz.

 2. Alkan Hacıhamzaoğlu

  Hizmet sektörü zor bi sektördür , Trabzon da çok daha zordur ama bütün ekip gerçekten çok profesyoneldi. Araçlar yeni ve gösterişli idi . Fiyat konusunda da yardımcı oldunuz çok sağolun . Artık araç kiralama sıkıntısı çekmiyorım sizleri tanıdım ve bu problemi ortadan kaldırdım . İyi ki varsınız ve herzaman sizi tercih edeceğim . İyi çalışmalarr bol kazançlar diliyorum .

 3. Uğur Gülçiçek

  Müşteri portföyüne vermiş olduğunuz önemi almış olduğum hizmet karşılığında görmüş bulunmaktayım. Profesyonel ve güler yüzlü personellerinizin, araç alımı ve teslimatım esnasında ilgilenip yardımcı olmalarına ayrıca çok teşekkürlerimi iletmenizi isterim. Trabzon seyahatimi kaliteli ve konfor içerisindeki araçlarınızı kullanmaktan fazlasıyla memnun kaldım.

 4. SARE UZEN

  4 günlük arac kiraladım.Çalısanlara teşekkürler. memnunum

 5. Fatma AKARSU

  FİYATLAR COK UYGUN ARAÇLAR YENİYDİ .ÇOK MEMNUN KALDIM .TEŞEKKÜRLER

 6. Nazlı Nur CAN

  Trabzondan haftasonu için kiraladığım arac cok temiz ve yeniydi. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgililerdi, fiyatlarda bir çok yere göre uygundu. İşini iyi yapan insanlar cok teşekkür ediyorum. Her zaman tercih edeceğim.

 7. Osman Kazancı

  Çok memnun kaldım. İlgili arkadaşlara teşekkür ederim.

 8. Yusuf verep

  Hizmeti mükemmel, karşılama hoş ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Çok teşekkür ediyorum

 9. Murat

  TRABZON HAVALİMANINDAN 3 GÜNLÜĞÜNE ARAÇ KİRALADIM . ARAÇLARINDAN VE PERSONELİNDEN GAYET MEMNUN KALDIM.PERSONELİ İLGİLİ VE ALAKALIYDI. ARAÇLARDI DA YENİYDİ. DÖNÜŞTE SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE TESLİM ALDILAR VE FAZLA BEKLETMEDİLER. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER ECO RENT A CAR

 10. Yasin BOSTAN

  Trabzon havalimanından almış olduğumuz aracı Ankara'da teslim ettik araçları gerçekten çok bakımlı ve uygun fiyat sunuyorlar, personeli çok ilgili web sitesinden vermiş olduğumuz rezervasyon zamanında eksiksiz olarak teslim ettiler. Havalimanın da ki tüm personele güler yüzlü ve ilgili olmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Sizde Yazın...