Covid19 Salgınında Kadınlar Araç Kiralamaya Yöneliyor

Covid19 Salgınında Kadınlar Araç Kiralamaya Yöneliyor

Covid19 Salgınında Kadınlar Trabzon Araç Kiralamaya Yöneliyor, saatlik kiralama popüler bir hale gelmiştir. Rent a Car sektöründe oto kiralayan her üç kişiden birisini kadınların oluşturduğu görülmektedir. Kadınların Covid19 Salgın döneminde Araç Kiralama hizmeti alarak tedbirli olmaktadır. 

Rent a Car sektöründe kiralama hizmetinin %12'sini kadınların oluşturduğu veriler ile görülmektedir. Bu sayı 2020 yılı itibari ile %30 oranında artış göstermiştir. Kadın sürücülerin %95'i otomatik araç tercih etmektedir. Kadınlar Oto Kirala hizmetinde daha çok ''Renault Clio, Hyundai i20'' araç modellerine yönelmiştir.

Pandemi Döneminde Rent a Car Hizmeti Güvenli Mi?

Turizm ve hizmet sektörleri Covid19 nedeniyle etkilenerek zor bir süreç yaşamaktadır. Pandemi Dönemi başlamasından itibaren ülkeler, vatandaşlarının maske takmasını ve kendilerini dezenfekte etmelerini zorunlu hale getirmiştir.

Covid19 Pandemi Döneminde alınan tüm önlemlerin sıklığı virüsün bulaşmasını önlemek içindir. Enfekte olan kişinin herhangi birisiyle temas kurması, Covid19 Salgınını yaymasına neden olmaktadır. Özellikle hapşırma, öksürük, nefes, burundan veya ağızdan gelen sıvı parçacıkları ile hava temasınızda bulaşıcı riskini artırmaktadır.

Pandemi Dönemi Covid19 Salgınında, kişilerin özellikle enfekte olabilecekleri alanları ise çalışma ortamı, kalabalık toplum, spor, toplu taşıma, sinema, restorant ve ibadethaneler gibi yerler oluşturmaktadır. Uzun süre havalandırılmayan alanlar virüsü bulaştırıcı hale getirmektedir.

Covid19 Salgını nedeniyle toplu taşıma araçlarını kullamak insanlar tarafından mantıklı bulunmamaktadır. Kadınlar Covid19 Pandemi Döneminde Oto Kirala hizmetini çözüm olarak görmüştür. Her yerde olduğu gibi Rent a Car sektöründe de kadınların titizliğe önem verdiği görülmektedir. Filo Oto ve Araç Kirala Hizmetindeki araçların hijyenine büyük titizlikle önem veren Eco Oto Kiralama şirketi, Pandemi Döneminde Rent a Car Hizmetini Güvenli ve müşterisinin sağlığını düşünerek sağlamaktadır.

Covid19 Pandemi Salgın Döneminde Hijyenik Oto Kiralama Şirketi

Eco Oto Kiralama, Covid19 Pandemi Salgın Döneminde Hijyenik Oto Kiralama ile müşterisine güvenli ve huzurlu hizmet sunmaktadır.

Covid19 Salgın Döneminde tüm şube ofislerini ve araç filosunu dezenfekte ederek temizliğe önem vermektedir. Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeli dezenfeksiyon ürünleri kullanılmaktadır. Covid19 Pandemi Dönemi Trabzon Rent a Car sektöründeki firmaları bazı yeniliklere mecbur bırakmıştır. Bu mecburiyetleri yerine getiren Eco Oto Kiralama, Pandemi Salgınında araç filosuyla müşterilerine güven oluşturmuştur.

Farkıyla değer yaratan Eco Oto Kiralama, rakiplerine de göz dağı vererek gücünden söz ettirmeyi başarmıştır. Geniş araç filosuyla Oto Kiralama sektöründe, Enterprise - Budget - Avis - Garenta gibi kurumsal şirketlerin arasına adını yazdırmıştır.

1993 yılından itibaren hizmet veren Eco Oto Kiralama, temelinde karşılıklı güvenle her yıl yenilikler katması, müşteri pörtföyünün Covid19 Pandemi Salgını Döneminde de tercihi olmasını sağlamıştır.

Covid19 Salgını Pandemi süresince Hijyenik Trabzon Oto Kiralama ile sektörde ön planda olmaktadır. Müşterilerinin daima yanında olan Eco Oto Kiralama, 7/24 müşteri hizmeti sağlamaktadır.

'Siz güvenle kiralayın, sağlığınızı biz düşünelim.'

İletişim Bilgileri ;


İlginizi Çekecek Benzer İçerikler ;

Kadınların Rent A Car Hizmetinde Dikkat Ettiği Hususlar Nelerdir?

Kadınlar Araç Kiralamasında Dikkat Ettikleri Hususlar Nelerdir?