Şehirdışı Seyahatiniz de Yanınızda Bulunması Gerekenler

Şehirdışı Seyahatiniz de Yanınızda Bulunması Gerekenler

Bir yeri tüm ihtişamıyla yaşamak istiyorsanız, Trabzon Araç Kiralama ile seyahate çıkmak gibisi olmayacaktır. Muhtemelen dünyanın herhangi bir yerinde dolaşmanın en kolay yolu Oto Kiralama olacaktır. Yolculuğa çıkmanın sağladığı özgürlük, zamanınızın, hızınızın ve varış yerinizin tam kontrolü sizde olacağından başka hiçbir şeyle karşılaştırılamaz.

Ancak, otomobiliniz için getirmeniz gereken bazı eşyaların unutulması, yolculuğu felakete dönüştürebilecek şehirdışı yolculuğa çıkmak kadar, maceraya hazırlanmanız önemli olacaktır. Üzülmeyin, bu makale yol gezisi seyahatinizin temellerine odaklanmanızı amaçlamaktadır.

En iyi ve en güvenli zamana sahip olmak için yolculuğa çıkarken gerekli olan şeyleri özetlemek gerekirse ;

Trabzon Oto Kiralama yolculuğunuzun başarılı olması için, otomobiliniz seyahat boyunca en iyi durumda çalışması gerekmektedir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı şeylere ihtiyacınız olduğundan emin olun.

İyi çalışır durumda yedek lastik(yolculuğa çıkmadan önce patlak lastiğin nasıl değiştirileceğini bilmeniz gerekir), lastiği değiştirmek için kriko, lastik demiri; atlama kabloları, işaret fişekleri, eldivenler, halatlar, ehliyet, ruhsat ve sigortadan oluşan acil durum çantanız olmalıdır.

 • Arabanın kullanım kılavuzu seyahatinizde(özellikle Araç Kiralama) sizi iyi durumda tutabilir.
 • Aracınızın aşırı ısınması durumunda galon su bulunmalıdır.
 • Küçük benzin bidonu bir yolculuğun olmazsa olmazıdır.
 • Araba hava spreyi.
 • Aracın her tarafını kaplayacak şekilde tutmak için portatif araba çöp tenekesi.
 • Karlı dağlara çarpmak üzereyseniz, sıyırıcı ve sert fırça içeren kar kiti.

Seyahatinizin Keyfini Eco Oto Kiralama ile Sürün

Yolculuğunuz da sahip olunması gereken eşyalar sadece araba bakımı malzemeleriyle bitmemektedir. Kendinize de bakmanız için yanınızda birşeyler taşımanız gerekecektir. Kendiniz temiz, rahat, ilkel ve düzgünseniz, seyahatiniz çok daha değerli ve kaliteli olacaktır.

Trabzon Rent a Car, içinde bulunduğumuz zamana göre dezenfektanlar, mendiller(bunlar burun akıntısı için ve teri silmek için kullanışlı olabilir), güneş kremi(yaşınız ne olursa olsun) yanınızda olması gerekecektir.

Bir bölgeyi yürüyerek keşfetmek için yürüme kolaylığını parmak arası terlikler, kendi kişisel havlunuz, yolculuk boyunca papatya kadar taze hissetmeniz için deodorant, günlük yürüyüş veya gece kampı için kıyafet değişikliği ve diğer bazı temel eşyaları taşıyan günlük çanta bulundurmalısınız.

Taşınması gereken diğer önemli şeyler;

 • Hava durumunu asla bilemezsiniz, her zaman hazırlıklı olmalısınız.
 • Yaz seyahatinizde(mayo, terlik ve havlu) bulundurmalısınız.
 • Şapka ve güneş kremi.
 • Güneş gözlüğü ve sivrisinek spreyi.
 • Kış seyahatinizde(kar lastiği) bulundurmalısınız.
 • Sıcak battaniye veya uyku tulumu yanınızda olmalıdır.

Teknolojinin hayatımızı birden fazla şekilde ele geçirdiğini inkar etmek mümkün değil ve onsuz hayatta kalmak zor olacaktır. Bu yüzden sadece mantıklı(akıllı telefonlar), bir yol gezisi kontrol listesi için kendi yerine sahip olacaktır.

USB kablosuyla telefon şarj cihazı taşıyınız. En sevdiğiniz şarkılardan oluşan çalma listesi oluşturunuz. Bir müzik uygulaması, haritalar uygulaması, trafik uygulaması, kamp uygulaması, otel uygulaması, gaz uygulaması, taşınabilir pil şarj cihazı, bluetooth kulaklık, mini hoparlör ve telefon gibi diğer önemli uygulamaları da yanınızda hazır bulundurun.

Yanınızda buz kutusu, seyahat kupası, seyahat yastığı, su şişesi, ağrı kesici, ilk yardım çantası, el feneri ve seyahat sigortası(özellikle Oto Kiralama) taşımanız, sizin için bir o kadar önemli olacaktır.

Şehirdışı Seyahatlerinin Vazgeçilmez Rent a Car Şirketi

Şehirdışı Seyahatlerinin Vazgeçilmez Rent a Car Şirketi Eco Oto Kiralama, kurumsal işleyişi ve profesyonel hizmet vermesiyle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Araç ve Filo Kiralama hizmeti sağlayan Eco Oto Kiralama, konforlu araç segmentleri ile müşterisinin kaliteli zaman geçirerek keyifli sürüş olanağı sunmaktadır.

Kiralık Araç ile şimdi şehirdışı seyahatinizin keyfini sürmeye hazır mısınız?, tüm bu fırsatlardan yararlanmak için sizde, https://www.ecootokiralama.com/araclar-1.html web sayfasını ziyaret ederek tüm araç listesine göz atmayı unutmayın.

'Yerinizi ayırtmak şimdi çok kolay.'

Müşteri Hizmetleri 7/24 ;


Benzer İlginizi Çekecek Tanıtım İçerikleri ;

Araç Kiralama Nedir ve Nasıl Çalışır?

Oto Kiralama da Bulunması Gereken Özellikler

Araç Kiralama ile Yakıtı Verimli Yapmanın 5 Yolu

Manuel veya Stik Vites Araba Kullanmanın En Kolay Yolu

Araç Kiralama, Oto Kiralama, Kiralık Araba, Rent a Car

Araç Kiralama Hizmeti Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar Otomatik Erkekler Manuel Araç Kiralıyor