Trabzon Eco Oto Kiralama ve Filo Kiralama Hizmetler

Trabzon Eco Oto Kiralama ve Filo Kiralama Hizmetler

Yılların tecrübesine sahip ekibimizle en iyi araç filosuyla ulaşım sorununu çözüme kavuşturan Trabzon Eco Oto Kiralama ve Oto Kiralama, 7/24 çözüm üretiyor. Trabzon oto kiralama, yılların deneyimiyle her geçen gün büyüyen araç filosuna sahiptir. Lüks, konforlu ve kullanışla araç seçeneklerini uygun fiyat politikasıyla kiraya vere firma, online kategoride tercih edilmektedir.

Trabzon Eco Oto Kiralama Hizmetleri

Araç Filomuzda Aradığınızı Bulabilirsiniz

Son model lüks araçlarla hizmet veren firma, her yıl araç filosunu yenilemektedir. Filosunda herkes için araç modeli bulunmaktadır. İki kişilik spor, sedan, hactback, toplu taşıma ve jeelp türü araçlar filonun gözde modelleri arasında yer almaktadır. Tatilde ve iş seyahatinde, Trabzon rent a car, adrese teslim konusunda güncel çözüm seçeneği sunulmaktadır.

Esnek Kiralama Seçenekleri

Araç teslimatında ve müşteri hizmetlerinde profesyonel ekiple çalışan şirket, bu konuda esnek çözüm seçenekleri sunmaktadır. Trabzon havalimanı oto kiralama işlemlerine avantajlı seçenekleri ön plana çıkaran şirket, kiraya verdiği araçların masraflarını karşılamaktadır.

Karşılanan masraflar şu şekildedir:

1-      Filodaki lüks araçlar, her yıl düzenli bir şekilde güncellenmektedir.

2-      Araçların servis bakımı firma tarafından karşılanmaktadır. Yazlık ve kışlık bakımlar düzenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

3-      Bakım ve tamir işlemleri esnasında gerekli yedek parçalar firma tarafından karşılanmaktadır.

4-      Kasko bedeli şirket tarafından ödenmektedir.

5-      Zorunlu sigorta ücreti, motorlu taşıtlar vergisi ve zorunlu araç muayene işlemleri firma tarafından karşılanmaktadır.

Bütün bu kategorilerde çözüm odaklı hareket eden firma, rent a car konusunda oldukça başarılı bir çizgiye sahiptir. Kiraladığınız aracı trafikte güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

İstediğiniz Süre Zarfında Kiralama İmkanı

Firma aylık, günlük ve yıllık kiralama hizmeti vermektedir. Ayrıca filo kiralama işlemlerinde yıllık kategoride firmalara indirimli seçenekler sunmaktadır. Sedan türü araç seçeneklerinden aile tipi araç seçeneklerine kadar aradığınız bütün modeller firmanın filosunda yer almaktadır.

Misyon

Firmanın en önemli amacı müşteri memnuniyetidir. Ulaşım sorununu lüks araçlarla çözen firma, bu konuda son model araç seçeneklerini tercih etmektedir. Filonun ihtiyacı olan sanayi bakım işlemlerini ve resmi işlemleri titiz bir şekilde takip eden firma, hizmette kaliteyi tercih etmektedir. Kiralama işlemlerinde geleceğe yönelik projelere imza atan firma, bu kategoride çözüm odaklı hareket etmektedir.

Vizyon

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra yeni araç modelleriyle hizmet kalitesini artırmak, en önemli vizyonumuzdur. Araç modelini güncelleme, etkili ve pratik oto kiralama hizmeti ve istenilen adrese araç teslimatı, hizmet kalitemizin ana maddelerini oluşturmaktadır.