Yeni Dacia Sandero Stepway Sizlerle!

Yeni Dacia Sandero Stepway Sizlerle!

İkonik modellerini yenileyen Stepway yepyeni tasarımıyla müşterileri için fark yaratmaya devam ediyor. Araç Kiralama Trabzon kullanıcısına cazip fiyat seçenekleri sunan  modern araç, beklentileri karşıladığı görülmektedir. Düşük yakıt tüketimi ile Eco-G yanı sıra benzinli motor CVT güç sistemine otomatik şanzımanıda beraberinde içermektedir.

İç yapısı ve sağlam görüntüsüyle kendisine hayran bıraktıran Stepway, alçak tavan ve ön cam eğimi ile akıcı performans özellikleriyle tercih haline gelmektedir. Arka ve ön tamponlarda bulunan gövde rengi metal koruma plakalarına Stepway logosu eşlik etmektedir. Yeni Sandero Stepway'ın kaliteli tasırımı içerisinde LED ışıklı ''Y'' ışık imzası içermektedir.

Araç çizgilerinin dikkat çekmesini LED ışık görünümleriyle sağlamıştır. Gece sürüşünde LED ışıkların farlara yansıdığı da görülmektedir. Bu değişimleri sayesinde yenilenen araç modeli arasında oldukça dikkat çekici özellikleri taşıdığı görülür.

İç Donanım Özellikleri

Gösterge paneli ile yolculuklarınız da göz yorulmalarını engelleyerek ön plana çıkmaktadır. Kaliteli ve modern tasarımı ile kullanıcı sürüş esnasında göz yorgunluğu hissetmemektedir.
Oto Kiralama Trabzon sürücü ve yolcu koltukları tasarım ve ayarlanabilir pozisyonları ile konforu öne çıkararak keyif vermeyi amaçlamıştır. Sürüş esnasındaki medya kontrol sistemini, navigasyon, aramaları kontrol etme, akıllı telefon ve radyo gibi özellikleriyle kolaylaştırmıştır.

Güvenlik

Sürüş destekleri içerisinde standart olan eCall gibi avantajları da birlikte sunmaktadır. Rent a Car Trabzon yenilen Stepway güvenliği ön planda tutarak güçlenen yapısıyla birlikte üst seviyelere ulaşmıştır.

Yakıt Özellikleri

LPG çift yakıt yakıt sistemi önümüzdeki süreçte sunulacaktır. ECO-G benzinli ve dCi otomatik seçenekleri ile yüksek sürüş keyfi vermektedir. Sandero nun devamı olarak yakıtta oldukça tüketimi azaltmıştır. 90bg 0.9 litre turbo benzinli ve 90bg 1.5 dCi motorlardan oluşmaktadır.

Opsiyon ve Donanımlar

Yokuş kalkış destek sistemi(HSA), Elektronik patinaj Önleme Sistemi(ASR), Anti Blokaj Sistemi(ABS) + Acil fren yardımı, Elektronik denge programı, Sürücü ve ön yan hava yastıkları, Start & Stop ve Ön sis farları gibi standart donanımlar listesinde yer almaktadır.

Destek

Eco Oto Kiralama firmasının yenilenen araç filo hizmetleri ile Dacia Sandero Stepway ayrıcalıkları için web sitesine girerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

https://www.ecootokiralama.com/arac-dacia-sandero-stepway-1565.html