Peugeot 3008 2021 Model, Eco Oto Kiralama ile Şimdi Keşfet!

Peugeot 3008 2021 Model, Eco Oto Kiralama ile Şimdi Keşfet!

Peugeot 3008 2021 Model benzersiz tasarımı, karakteristik özgünlüğü, güçlü zarafeti ve dinamik akıcı hatlarını ortaya çıkarmıştır. Peugeot 3008 Arazi - SUV kategorisi içerisindeki benzersiz tasarımıyla, Peugeot i-Cockpit® kabin içi konforu sunarak güvenli sürüş desteği sağlamaktadır. Araç Kirala ve Oto Kirala sektörü içerisinde Filo ve Araç Kirala hizmeti veren Eco Oto Kiralama şirketinin araç filosuyla kalitenin adresi olmaya devam etmektedir. 

2021 Model Peugeot 3008, yüksek verimlilik seviyesine sahip olmaktadır. Dizel ve benzinli motor seçenekleriyle, dinamik ve keyifli sürüş deneyimi yaşatmaktadır.

2021 Model Peugeot 3008 Donanım Özellikleri

Peugeot i-Cockpit® kabinini modernize ederek sınıfının en ergonomik Araç sürüş pozisyonunu müşterisine sağlamıştır. Peugeot 3008 güvenli, konforlu, sezgisel ve kolay Oto sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Direksiyon simidi kompakt boyutuyla çok fonksiyona sahip olmaktadır. Bu durum ise his ve manevra kabiliyetinizi yükseltmektedir.

Sesli komut özelliğiyle Peugeot, 3 boyutlu navigasyon, yeni 10'' HD dokunmatik ekranı çoklu ve dokunmatik teknolojisiyle çok daha kullanışlı sunulmuştur. Zarif krom piyano tuşlarıyla konfor özelliklerini, hızlı ve sezgisel erişim sunmaktadır. Pratik şekilde kişiselleştirilen dijital gösterge paneli sayesinde gözlerinizi yoldan ayırmadan güvenli sürüş keyfi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Peugeot 3008, Black Pack özel siyah detayı dinamik ve şık görünüm kazandırmaktadır.
  • Aslan sembolü ile yeni koyu krom renkte ön ızgara da özgün görünüm elde edilmiştir.
  • 3008, GT ve Peugeot logoları saten siyahı rengiyle, tavan barlarının uyumu mükemmel cezbedici gelmektedir.

Arka tampon ile tavan şeridindeki kaplama, ön çamurluk ve rüzgarlıktaki parlak siyah rengiyle araç modern görünüme sahip olmaktadır. Peugeot, araçtan beklediğiniz özelliklerden ödün vermeyerek istediğiniz geniş iç hacim, cömert bagaj alanı ve hepsinden önemlisi sürüş keyfi sunmaktadır. Yeni Peugeot 3008 araç içi konfor güvenliğini kullanıma sunarak, yeni nesil sürüş destek sistemleriyle çıtayı yükseltmitir. Peugeot 3008, bağımsız sürüş deneyimi sunarak kullanıcısını düşünmektedir.

Adaptif Hız Sabitleme Sistemleri

Öndeki seyir eden aracı tespit ederek fren ve gaz pedalını kontrole almaktadır. Belirlenen takip mesafesini korumaktadır. Sistem gerektiği yerde otomatik şanzımanla tamamen durana kadar yada manuel şanzımanla 30 m/sa ulaşana kadar çalışmaktadır.

Night - Vision

Kızılötesi kamera sistemi, farları 200M menzildeki yaya ve hayvanları algılayarak gece görüşüyle sürücüyü uyarmaktadır. Yaya ve bisikletin araca yakın olması durumunda ise acil durum freni tetiklemektedir.

Şerit Takip Uyarısı

Kesikli ve düz yol çizgisini takip eden kamera şerit takip sistemi, herhangi bir risk aldığı anda direksiyonu düzelterek sürücüyü uyarmaktadır.

Trafik İşareti Tanıma

Hız sınırı ve hız sınırı sonu tabelalarını tespit ederek gösterge panelinde belirtmektedir. Bu sistem navigasyondaki haritada belirtilen hız sınırı bilgisini dikkate almaktadır. Hız sınırlayıcı, sistem tamamlayıcısı olarak çalışmaktadır. 

Aracı Uzaktan Kontrol Edin

MyPeugeot, uygulaması üzerinden hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştirlmiş hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  • Aracın durumu, konumu ve etkinlik verileri takip edin.
  • Aracın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin.

Mirror Screen

Mirror Screen sistemine uyumlu akıllı telefonunuz ile ana ekran üzerinden uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz. Kablosuz şarj özelliğiyle her an bağlı kalmaya devam edebilirsiniz.

Yeni Ön Görünüm

Peugeot 3008 güçlü ön görünümü, çerçeveli ön ızgara, tampon ve estetik detayıyla bütünleşen özenli tasarımıyla, Trabzon Araç Kirala ve Trabzon Oto Kirala sektörü içerisinde Eco Oto Kiralama şirketiyle kaliteli sürüş hizmeti vermektedir.

2021 Model Peugeot 3008 Eco Rent a Car ile Kaliteli Sürüş Keyfi

Yeni 2021 Model Peugeot 3008, Trabzon Rent a Car firmaları arasında Araç ve Filo Kirala hizmetlerinde araç filosunu daima yenileyen Eco Rent a Car ile Kaliteli Sürüş Keyfi sunmaktadır.

Trabzon Havalimanı Gelen Yolcu bölümünde bulunan Eco Oto Kiralama, Yeni 2021 Model Peugeot 3008 Oto Kirala deneyimi için erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

'Peugeot 3008 ile güvenli yolculuğa çıkarak keyfini sürün.'

Benzer Araç Tanıtımları ;

2021 Model Yeni Hyundai i20 Öne Çıkan Özelliklerini Hemen Deneyin!

2021 Model Renault Megane Eco Oto Kiralama ile Keşfet!

Yeni Toyota Corolla 2021 Eco Oto Kiralamada

2021 Model Hyundai Tucson Eco Oto Kiralama ile Hizmetinizde!

4x4 Dacia Duster 2021 Model Eco Oto Kiralama Hizmetleri ile Sizinle!