Kiralık Araçlarda Kilometre Sınırı Var Mı? Eco Oto Kiralama

Kiralık Araçlarda Kilometre Sınırı Var Mı? Eco Oto Kiralama

Araç ve Filo Kiralama sektöründe otomobil kiralayarak birçok işinizi halledebilirsiniz. İster şehir içi iş seyahatleriniz de ister tatil gezileriniz de Araç Kiralama firmaları tarafından otomobil tedarik edilmektedir.

Son zamanların merak konusu haline gelen ''Kiralık Araçlarda Kilometre Sınırı Var Mı?'' sorusu, çoğu müşteri tarafından araştırılmaktadır. Kiraladığım araç ile istediğim yere gidebilir miyim? gibi sorularınıza Eco Oto Kiralama şirketi yanıt vermektedir. Filo ve Araç Kirala hizmetini, ekonomik ve lüks grup araç segmentleri ile müşterisine uygun araç seçimi sunmaktadır.

Araç Kiralama Kullanım Süresi Belirtilmeli

Araç Kiralama da öncelikle yapmanız gereken, kiralayacağınız aracı kaç gün kullanacağınızı belirlemektir. Kilometre sınırları gün bazında değişiklik göstermektedir. Güne düşen kilometre sınırınız ile kiraladığınız gün çarpılarak, toplam kullanabileceğiniz kilometre sınırını ortaya çıkarmaktadır. Oto Kiralama şirketleri, günümüzde artık kilometre sınırı uygulamaktadır.

Kilometre sınırı sizin ihtiyacınızı karşılayabilmesi önemlidir. Bu yüzden ihtiyacınız olan kilometreyi belirleyerek şartlarınıza uygun Rent a Car hizmetini tercih etmelisiniz. Fakat kullanım yapacağınız kilometre sınırı fazla, gün az olabilir. Bu gibi durumda Oto Kiralama şirketleri, kilometre aşım tarifesi uygulamaktadır. Tarife üzerinden ücretlendirme sağlanacaktır.

Kiralama Araç ile Şehir Dışına Çıkabilir Miyim?

Kiralama Oto şirketleri, kilometre sınırını sizinle paylaşmaktadır. Gideceğiniz yeri kısıtlaması söz konusu değildir. Dilediğiniz noktaya seyahat etmeniz mümkündür. Aşılan kilometrelerle ilgili Kiralık Araç firması, aşım tarifesi üzerinden ücretlendirme yapacaktır.

Önemli : Beklenmedik süprizlerle karşılaşmamanız için, Rent a Car şirketinin kilometre başına uyguladığı aşım tutarını öğrenmeniz gerekmektedir.

Rent a Car Kilometre Aşım Bedeli Nasıl Hesaplanır?

Kiralama Araç firmaları, günümüzde kilometre sınırı koymaktadır. Belli bir kilometrenin üzerine çıkıldığında kilometre aşım bedeli talep etmektedir. Aşım bedelleri ise Rent a Car firmaları arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Aşım durumunda araç sınıfına göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Kurumsal ve Kaliteli Kiralık Araç Şirket Bilgisi?

Kiralık Oto Trabzon, Kiralama Oto Ordu, Rental Car Ankara, Car Rental İzmir ve Kirala Araç Giresun alanında, Eco Oto Kiralama Kurumsal Kiralama Oto ve Filo hizmeti vermektedir.

Yıllık, aylık, haftalık ve günlük Filo Kirala ve Araç hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kaliteli ve konforlu araç seçenekleriyle seyahatlerinizin vazgeçilmezi olmaktadır.

Eco Oto Kiralama, Lüks - Van - Arazi - SUV - Orta - Ekonomik ve Tüm Araç Listesine göz atarak güvenle kiralayabilir, seyahatinizin keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Rental Car sektörü içerisinde fazlasıyla firma bulunmaktadır. Kiralık Araç hizmet alımı esnasında, Kurumsal şirket olması ile Google Maps yorumlarına göz atınız.


Benzer İçerikler ;

Araç Kiralama da Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Araç Kiralarken İlk Neye Bakılmalı ve Kiralama Koşulları Nelerdir?

Uzun Dönem Araç Kirala ve Rent a Car Avantajları Nasıldır?