Yeni Logo ve Amblemi Tanıtan Dacia, Eco Oto Kiralama ile 2022’ye Hazır

Yeni Logo ve Amblemi Tanıtan Dacia, Eco Oto Kiralama ile 2022’ye Hazır

Türkiye’deki en tanınan otomobil markalardan Dacia, Renault Grubu çatısı altında başarılı şekilde gelişmeye devam ediyor. Otomotiv sektörünü adeta ele geçirerek markalaşma ve çeşitlilik akımına katılan Dacia, bu kapsamda logosunu daha modern hale getirerek kurumsal kimliğini yenilemiştir.

Kuruluşundan bugüne sürekli kuralların dışına taşan Dacia, iddialı, çağdaş ve özgün tasarımı ile Dacia, yeni döneme girerek rakiplerine sektör de neler yapabileceğini hissettirmektedir.

Dacia yeni görsel kimliği, farklı ve iddialı göstergesiyle yeni logo ve amblemini ön plana çıkarmıştır. Logoya geçen marka yazı stili ve renkler markanın değerlerini yansıtmaktadır.

Dacia CEO’su Denis Le Vot, şu sözleri ile hem erişilebilir hem de cazip olmayı başarıyoruz. Otomotiv pazarındaki konumumuza başladığımız ilk günden bugüne, kendimize özgü olurken gelecek yıllarda büyüme oranını sürdürmeye devam edeceklerini belirtmiştir.

Dacia, Yeni Logo ve Amblem Tanıtımı Hakkında Bilgi

Dacia 2021'in başında açıkladığı yeni dönem habercisi olan stratejisi, arkasında başarı unsurunu esas alan marka, kodlarına sadık yeni logo, amblem renkleri, kompakt ve zeki ruhu öne çıkarmaktadır.

Daima uygun fiyata sadelik, orijinallik ve sağlamlık değerlerini yansıtmaya devam etmektedir. Dacia, kullanıcısını yeni hisse kaptırırken gerçekte önemli olan şeylere odaklanmaya yöneltmektedir.

Dacia, eskiye nazaran markanın yeni logosu, Dacia’nın D ve C harfleri birbirlerinin aksi imajları olarak görülmektedir. Markanın kompakt ve zeki ruhunu ön plana çıkarmak için Dacia yeni logosu ve görsel kimliği ile ilgili şu açıklamada bulunmuştur.

Haki yeşili markanın tabiata olan yakınlığını sunmaktadır. Müşterileri için güçlü referans sahip ikonik Duster Dacia, modelleri adeta kendisini gösteren araziyi çağrıştırmaktadır.

Yardımcı renkler ise skalayı tamamlıyor ;

  • Daha fazla toprak renkleri, kum rengi, koyu haki, terakota,
  • Başka iki orta renkler, parlak turuncu ve yeşil,

Marka özgürlük ve güç toplama özüne dönme gereksinimini simgeleyen logosu, yeni ikonografisiyle de vurgulamaktadır. 

Dacia tarafından yapılan açıklamalara göre markanın yeni görsel kimliği, Haziran 2021 prestijiyle özel sitelere nazaran markanın yeni görsel kimliği, broşürler ve reklamlar aracılığı ile yaygınlaşmaya başlamıştır. 2022 başında prestijiyle yeni marka kimliğine geçiş yapacaktır. 

Yeni logosu Dacia modellerinde ise ilk kez 2022’nin ikinci yarısı prestijiyle şahlanacaktır. Ayrıca yeni logo ile birlikte Dacia, ilk kez elektrik dünyasına adım atarak Hibrit modelini piyasaya sürecektir. Hibrit ve elektrikli modelleri ile Dacia araçlarında fiyat artışı düşünülmektedir.

Dacia CEO’su Denis Le Vot bu konuda iç rahatlatıcı sözler söylemiştir. Firma sürekli gelişmeye devam edecek fakat düşük fiyat politikalarımız değişmeyecektir. Dacia, Dacia olarak kalacaktır. Bu sözler gelecekte de Dacia fiyatlarını uygun tutacağı anlamına gelmektedir.

2021 Model Dacia Duster 4x4 Yenilenen Filosu ile Eco Oto Kiralama da!

Yeni 2021 Model 4x4 Dacia Duster, Araç Kirala Trabzon ve Oto Kirala Trabzon firmaları arasında Eco Oto Kiralama şirket Filo ve Kirala hizmetine katılmıştır. Yenilenen filo araçları ile müşteri pörtföyüne, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eco Oto Kiralama şirketi Trabzon Havalimanı içerisinde Yeni 2021 Model 4x4 Dacia Duster araç filo deneyimi için erken rezervasyon yapın.

'4x4 Dacia Duster ile güvenli seyahatin tam zamanı.'


Benzer Tanıtım Yazıları ;

2021 Model Hyundai Tucson Eco Oto Kiralama ile Hizmetinizde!

4x4 Dacia Duster 2021 Model Eco Oto Kiralama Hizmetleri ile Sizinle!

Japon Otomotiv Üreticisi ile Toyota Proace City Tanıtımı

Yeni Dacia Sandero Stepway Sizlerle!