Oto Kiralama da Bulunması Gereken Özellikler

Oto Kiralama da Bulunması Gereken Özellikler

Oto Kiralama da Bulunması Gereken Özellikler ve araçta ne istediğinizi gösteren listeniz olacaktır. Tam istediğiniz özelliklere sahip Eco Oto Kiralama şirketi, Trabzon Oto Kiralama sektöründe konforlu ve güvenilir Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bununla birlikte, bazı insanlar sahip olmak istedikleri araç özellikleri listesi mevcuttur. Fakat; tam olarak nasıl bir araba olduğunu tanımlayamazlar. İşte o zaman ikilem devreye girmektedir. İstenilen araç seçiminizde Kaliteli Sürüş Keyfi yaşamanız için Trabzon Araç Kiralama, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Henüz otomobil satın almamış kişilerden olabilirsiniz. Kullanılmış veya yeni araçta hangi özelliklere sahip olmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Acil durum da ne yapacağınızı bilerek, otomobilinize aşina olmanız çok önemli olmaktadır. Bu durum, yola güvenli şekilde çıkmanıza ve kaza riskinizi azaltmanıza önemli ölçüde etki edecektir.

Rent a Car Hizmetinde Aramanız Gereken Özellikler

Rent a Car Hizmetinde Aramanız Gereken Özellikler şimdi Eco Oto Kiralama şirketinin, geniş Araç ve Filo çeşitliliğiyle Trabzon Rent a Car sektöründe hizmetinize sunulmaktadır. Hizmet alımınız esnasında aramanız gereken bazı özellikleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

360 Derecelik Kamera Sistemi

Dikiz aynası otomobilin ayrılmaz parçası olarak farklı şekillerde kullanılmaktadır. Ancak sıradan dikiz aynasından fazlasını kullanmanızın zamanı geldiğini söyleyebiliriz. Otomobiliniz sizin tercihinize göre ayarlayabileceğiniz 360 Derecelik Kamera Sistemi özelliğine sahip olmalıdır.

Bu kamera sistemi, kör noktayı verimli şekilde görmenizi sağlayarak çevrenize hakim olmanızı sağlayacaktır. Özellikle profesyonel sürücü değilseniz, tüm otomobiller için çok önemli olmaktadır.

Yeni otomobiller için kamera sistemi önceden takılmamış olabilir, fakat; birtane takılmasını talep edebilirsiniz. Kullanılmış otomobil de ise maliyetten tasarruf etmeniz için önceden kurulmuş, 360 derecelik kamera sistemi seçimi yapmanız gerecektir.

Otomatik Fren Sistemi

Otomobil kazası günümüzde çok belirgin olmasıyla birlikte deneyimli sürücünün de buna neden olduğu görülmektedir. Bu olumsuzluklardan korunmak için farkındalık dışında, en önemli şeylerden birtanesi mükemmel fren sistemi olmaktadır. Gözleriniz size ne zaman frene basmanız gerektiğini söyleyecek kadar yeterli olmalıdır. Bazen bunu kaçırabilir ve zamanında tepki veremeyebilirsiniz.

Otomatik Fren Sistemi, aksilikleri önlemenize ve kazaları önemli ölçüde yok etmenizi sağlayacaktır. Bu durumunun yanına 360 derecelik kamera sistemi eklediğiniz de oluşabilecek kazalardan kaçınır ve her zamankinden çok güvende olacaksınız. Tedbirsiz ve pervasız olmadığınız sürece otomobilinizdeki güvenlik sistemleri sorunsuz çalışmaktadır.

Çift Ön Hava Yastığı

Çarpışmaları yada herhangi araç kazasını önleyemezsiniz. Araç hava yastığınızın çalışır şekilde olduğunu mutluka kontrol edin. Bu hava yastıkları önde sürücü ve yolcu tarafında olmalıdır. Hava yastıkları hayatınızı kurtarabilir yada maliyetli hasarlardan koruyabilir.

Çift kademeli hava yastıkları da araçlar da görebilirsiniz. İki canlı hava yastığı anlamına gelmektedir. Yolcuya ve çarpışma türüne bağlı şekilde herhangi bir zamanda açılması mümkündür. Farklı otomobiller hava yastığı hakkında çeşitli özelliklere sahip olmaktadır.

Yeni yada kullanılmış otomobil satın alırken, hava yastığı olduğunu kontrol etmeyi unutmayın. Hava yastıkları olmalı, birtane değil çoğul olması gerekmektedir.

Isıtmalı Koltuklar ve Direksiyon Simidi

Genellikle soğuk mevsimlere sahip yerlerde kışın otomobil kullanmak oldukça zor olmaktadır. Bu durumda, otomobilin ısıtmalı koltuk ve direk simidi özelliğine sahip olmasını isteyeceksiniz. Soğuk mevsimlerde bu durum sizin için ek konfor oluşturacaktır.

Yeni teknoloji olduğu için sadece normal koltuk ve ısıtmalı olmayanların bulunduğu bazı otomobiller olabilmektedir. Yinede, her iki teknolojiyi sunan otomotiv mağazasından hizmet alabilirsiniz. Isıtmalı direksiyon simidinin mevcut olduğundan emin olun.

Elektrikli Sürücü Koltuğu

Daima uzun süreşe hazır olmalısınız. İster tek başınıza ister bir kişiyle birlikte, otomobilinizin elektrikli sürücü koltuk özelliğine sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Bu özellik ise koltuğunuzu otomatik olarak rahat konuma ayarlamanızı sağlamaktadır.

Manuel koltuğa kıyasla elektrikli sürücü koltuğu, sürücünün kısa süre içerisinde yorulmasını engellemektedir. Rahat sürüş pozisyonu ile sürücü, sorun yaşamadan uzun yolculuğa çıkabilmektedir.

Çoğu otomobil bu koltuk özelliklerine entegre olabilmektedir. Bazı araçlarda olmadığı için, koltukların ayarlanabilir bel desteği özelliğine sahip olmasını sorgulamayı unutmayın.

Dahili Takip Sistemi

Bazı otomobillerin ön tarafında birçok şey yapabileceğiniz monitörler bulunarak özelleştirebilirsiniz. Gerekli olmasa dahi takip sisteminden yararlanarak kullanışlı hale getirilmektedir. Android Auto, Apple CarPlay, Ev Yardım Cihazı, GPS yada cihazla uyumlu başka uygulamalar olmaktadır.

Otomobil ön kısmında bulunan monitör, eğlence amaçlı kullanılmamalıdır. Tatil ve seyahat planlarınız da faydalı olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bunun için yerleşik izleme sistemi en iyisi olmaktadır. Bu sayede kaybolma riskiniz ortadan kalkacaktır. Eller serbest etkinliği cihazınızı buraya bağlamanız mümkündür.

Şarj Çıkışları

Akıllı telefonlar hayatımızın parçası haline gelmesi ile modern teknoloji bu nesli çoktan ele geçirmiştir. Akıllı telefon ve elektronik cihazlarınızın yeterli pil gücü yoksa faaliyetlerinize uyum sağlamak zor olacaktır. Bu durum, otomobilinizde sarj çıkışı özelliği talep etmenizi sağlayacaktır.

Doğru ekipmana sahipseniz, cihazınızın markası çok önemli olmayacaktır. Güç kaynağına sorunsuz bağlanmanızı sağlayan, şarj kabloları mevcuttur. Bazı telefonlar için kablosuz şarj bağlantı özellikleri bulunmaktadır. En yaygın olanı ise USB şarj bağlantı özelliği olmaktadır.

Elektronik cihazlarla uzun yolculuğa çıkacaksanız, otomobilinizin şarj noktaları olduğundan emin olmalısınız.

Çok Bölgeli İklim Sistemi

Otomobilinizin sahip olması gereken endişelerin en küçüğü olarak, araçta ihtiyacınız olan konforu sağlamaktadır. Multizone klime sistemleri, otomobilin arkasında ve önünde farklı sıcaklık etkisi sağlamaktadır.

Sürücü, tercih ettiği sıcaklığı ayarlayabilmektedir. Arkada bulunan yolcular da kendi sıcaklığını sağlayabilmektedir. Kişilerin tercihleri farklılık gösterebildiği için rahatsız edici durumları engellemektedir. Tüm yolcuların araç sıcaklığından şikayet etmeden, rahat şekilde yolculuk yapmasını sağlamaktadır.

Oto Kiralama ve Rent a Car Kurumsal Şirket Bilgisi

Eco Oto Kiralama şirketi, Giresun Oto Kiralama - Ordu Oto Kiralama - Trabzon Oto Kiralama - Ankara Oto Kiralama ve İzmir Oto Kiralama sektöründe Araç ve Filo Kirala hizmeti vererek, müşteri portföyüne konforlu ve güvenilir seyahat sağlamaktadır.

Profesyonel ekip çalışanlarıyla birlikte kurumsal işleyişe sahip olan Eco Oto Kiralama, tatil ve seyahat planlarınızın vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. 

Şimdi sizde, online rezervasyon seçeneklerini kullanarak yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Müşteri Hizmetleri 7/24 ;


Benzer İlginizi Çekecek Tanıtım İçerikleri ;

Araç Kiralama ile Yakıtı Verimli Yapmanın 5 Yolu

Manuel veya Stik Vites Araba Kullanmanın En Kolay Yolu

Araç Kiralama, Oto Kiralama, Kiralık Araba, Rent a Car

Araç Kiralama Hizmeti Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar Otomatik Erkekler Manuel Araç Kiralıyor