2021 Model Hyundai Bayon Kompakt SUV Heyecanını Yaşayın!

2021 Model Hyundai Bayon Kompakt SUV Heyecanını Yaşayın!

Sınıfının en iyi güvenlik özellikleriyle 2021 Model Hyundai Bayon, sportif tasarımı ile tüm beklentilerinize cevap vermeye hazır olmaktadır. Yeni güç aktarım mekanizması ve şanzıman seçenekleriyle, keyifli sürüş deneyimi sunmaktadır. Son teknoloji bağlantı özellikleriyle yolculuğunuzun her anında bağlantıda kalmanızı sağlamaktadır.

Trabzon Araç Kiralama sektöründe Eco Oto Kiralama şirketinin geniş araç filosuna katılan 2021 Model Hyundai Bayon Kompakt SUV Heyecanını Yaşayın!

Hyundai Bayon, teknolojik özellikleriyle segmentinde yeni standartları belirlemektedir. İleri seviye güvenlik paketi, yeni bağlantı özellikleri ve gelişmiş sürüş asistan sistemini kullanıcısına sunmaktadır. 48V hafif hibrit güç aktarım mekanizması ve çok daha fazlasıyla Hyundai Bayon Kompakt SUV, standartları değiştirmek için tasarlanmıştır.

Kompakt SUV ailesinin genlerini taşıyan Hyundai Bayon, geniş iç hacme, şık stile ve akıllı teknolojisiyle segmentindeki dengeleri tamamen değiştirmektedir. Gelişmiş sürüş asistan sistemi Hyundai SmartSense, geniş kapsamlı güvenlik paketini kullanıcısına sunmaktadır. Yolculuklarınızın gönül rahatlığıyla güvenli geçmesini sağlayarak bir adım önde olduğunu göstermektedir.

Hyundai Bayon 2021 Model Tasarımı ve Geniş Hacmiyle Hazır

Karşınıza çıkacak maceralar sizi nereye götürürse götürsün, Hyundai Bayon güvenli ve konforlu hizmet almanızı sağlamaktadır. 2021 Model Tasarımı ve Geniş Hacmiyle Hazır olan Hyundai Bayon ile seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kompakt SUV Hyundai Bayon 2021 Modeli Sınıfının En İyisi!

  • 10,25'' Dijital gösterge paneli ve bölünmü ekran özelliğine sahip,
  • 10,25'' Merkezi dokunmatik ekran son teknoloji ürün özelliği,

Dijital kokpitiyle Kompakt SUV Hyundai Bayon 2021 Modeli Sınıfının En İyisi!

Güvenlikte Yeni Seviye

Bayon, standart donanım olarak sunulan Hyundai SmartSense ile güvenlik konusunda segmentinde öne çıkmaktadır.

Hayran Olması Kadar Bağlanması da Kolay

Akıllı telefon fonksiyonunuzu, Apple CarPlay™ merkezi ve dokunmatik büyük ekranına kolayca yansıtabilirsiniz.

Hyundai Onarım Güvencesi 5 Yıl 100.000KM

Tüm Hyundai araç çeşitleri gibi Bayon ile endişelenmeden yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun üretilmiştir. Hyundai Onarım Güvencesi 5 Yıl 100.000KM olarak sunmuştur.

Bayon, yolculuğunuzu rahat ve keyifli hâle getirecek fonksiyonlara sahiptir. Bölünmüş 10,25'' ekranı ve son teknoloji akıllı bağlantı özellikleriyle tam istediğiniz  hizmet kalitesi yakalanmıştır. 

Geniş Taşıma Alanı ile Ferah ve Konforlu

Şehir içinde ve şehir dışındaki tüm yolculuklarınızda ihtiyacınız olan her şeyi geniş saklama alanı ile sunan Bayon, Kompakt SUV dış boyutuyla aile dostunuz olmaya gelmiştir. Kompakt boyutu, mükemmel görüş kullanımı, biniş kolaylığı ve yüksek oturma pozisyonu sayesinde, Hyundai SUV modellerinden beklediğiniz güvenli ve dayanıklı SUV hissini yaşatmaktadır.

Yüksek Oturma Pozisyonu

Yüksek oturma pozisyonunun yarattığı özgürlük hissiyle Bayon, kullanıcısına daha fazla öz güven ve kontrol sağlayan mükemmel görüş açısı sunmaktadır.

Geniş Bagaj Hacmi

Bayon, geniş taşıma kapasitesiyle 411L varan bagaj hacmiyle akıllı bagaj kapağına sahip olarak segmentinde öne çıktığını görebilirsiniz.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Bayon, bagaj kapasitesinden en iyi şekilde yararlanmanız için pandizotu çıkararak arka koltuk sırasında saklama imkanı sunmuştur.

Mükemmel Diz Mesafesi

Ön yolcular 1.072MM, arka yolcular ise 882MM diz mesafesiyle konforlu yolculuk yapmanızı ve rahat şekilde tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

Ferahlık Sağlayan Tavan Yüksekliği

Ön yolcu için 993MM, arka yolcular için ise 977MM'lik tavan yüksekliğiyle geneline hâkim ferahlık hissi katmıştır.

BOSE Premium Ses Sistemi

Sekiz yüksek performanslı BOSE Premium Ses Sistemi hoparlörü ve Subwoofer dâhil olmak üzere net etkileyici güçlü müzik deneyimi sunmaktadır.

Kablosuz Şarj

Qi özellikli akıllı telefonunuzu kablo kullanmadan, merkez konsola yerleştirilen kablosuz şarj sistemi sayesinde kolayca ve hızlı şekilde şarj edebilirsiniz.

Çoklu USB Bağlantı Noktası

USB aygıtınızı bağlamak ve şarj etmek için önde iki, arkada bir USB bağlantı noktası bulunmaktadır.

Hyundai SUV ailesinin diğer üyeleriyle aynı genleri taşıyan Bayon, güvenlik ve dayanıklılık konusunda tıpkı onlar gibi ileri seviye özellikler ile donatılmıştır.

Şerit Takip Asistanı(LFA)

Otoyollarda ve şehir içinde hızla giderken, Bayon Şerit Takip Asistanı(LFA) özelliği etkinleştirildiğinde aracı şerit içerisinde ortalayarak tutmaktadır.

Şeritte Kalma Asistanı(LKA)

Aracın şeritten çıkması durumunda sürücüyü uyararak direksiyona tork kuvveti uygulamakta ve şeritte kalmasını sağlamaktadır. Yol şeritlerini takip etmek için bu sistem ön kamerayı kullanmaktadır.

Sürüş Keyfinden Taviz Vermeyen Verimlilik

Bayon, emisyonunu doğrudan enjeksiyonuyla turbo şarjlı T-GDi motoruyla geliştirerek, yakıt verimliliğini sürücüsüne sunmaktadır. 48V hafif hibrit teknolojisi, gelişmiş yakıt tasarrufu ve Sürüş Keyfinden Taviz Vermeyen Verimliliklere sahip olmaktadır. 

Bayon, 7 ileri çift kavramalı şanzımanın yanı sıra 6 ileri manuel şanzıman seçeneğiyle de tercih edilmektedir.

Göz Alıcı Tasarım Özellikleri

Şık ve stil tasarıma sahip 2021 Model Hyundai Bayon Kompakt SUV, ödülünü görsel açıdan çarpıcı yorum ile birleştirmiştir. Belirgin çizgisi ve göz alıcı oranı ile estetiklik konusunda da tüm istekleri karşılamasını sağlamıştır.

Ön Çarpışma Önleme Asistanı(FCA)

FCA sistemi radar ve kamera yardımıyla öndeki araç ani fren yaptığında algılamakta ve yaya yada bisiklet olması durumunda otomatik fren yapmaktadır.

Kavşaklarda sola dönerken önden çarpışmaları engellemektedir. Kavşak dönüş özelliğiyle güncellenen bu sistem özel olarak kalibre edilmiştir.

2021 Model Hyundai Bayon Keyfini Eco Oto Kiralama ile Sürün!

2021 Model Hyundai Bayon, Trabzon Oto Kiralama alanındaki Eco Oto Kiralama şirketinin Araç ve Filo Kiralama hizmeti içerisinde yerini almıştır. 

Eco Oto Kiralama şirketi araç filosunu daima yenileyerek, güven içerisinde konforlu segment otomobilleriyle tatillerinizde yanınızda olmaktadır.

Sizde kaliteli araçların ile deneyimlemek için şimdi erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Trabzon Rent a Car firmaları Avis - Garenta gibi kurumsal şirketler içerisinde yer alarak, 2021 Model Hyundai Bayon Keyfini Eco Oto Kiralama ile Sürün!

'Siz Hyundai Bayon ile tanışın, o sizi konforuyla büyülesin.'

7/24 Müşteri Hizmetleri ;


Benzer Araç Tanıtımları ;

Volkswagen Passat Business 2021 Modelini Keşfetmenin Şimdi Tam Zamanı!

Yeni 2021 Model Fiat Doblo Heyecanını Şimdi Keşfet!

Peugeot 3008 2021 Model, Eco Oto Kiralama ile Şimdi Keşfet!

Yeni Toyota Corolla 2021 Eco Oto Kiralamada